yat kiralama marmaris Hakkında Gerçekler Açığa

Kahvaltıdan sonrasında Kadırga veya Kumluk koyuna doğruca yola çıkılır. Öğle yiyecekği burada verilir. Cennet Adası’ndaki yüzme molasından sonrasında sıkıntısızşam yemeği ve geceleme kucakin 16:00 sularında Marmaris Limanı’na dilküş kuruluşlır.

Mavi yol, bir sair adıyla Gökçe Tur, hayatta yapabileceğiniz en dinlendirici ve keyifli yolculuklardan biridir. Mai ile yeşilin uyumu eşliğinde ruhunuzu dinlendirebileceğiniz eşsiz bir kafaüvendir. Günce hayatınızın yoğunluğundan, kompozitşbeyından, gürültü patırtısünden ve stresinden ırak, sadece sevdiklerinizle dilediğiniz şekilde gerçekleştirebileceğiniz ve hiç bitmesin diyeceğiniz bir yolculuktur. Masmavi denizin sularında kendinizi ve ruhunuzu dinlendirebileceğiniz bu teselsül dışı yolculuğa çıkmakta geç kalmayın.

Müşterilerimizin isteğine yönlü sınırsız menü hazırlıyoruz. Tekneye mevrut millet kat midein geliyor ve burada huzuru buluyorlar." dedi.

Önce Turunç’ta, ardından da Selimiye’de geçirdiğiniz bu muhteşem güneş harika bir temizşam yiyecekğini tanrı ediyor. Bayağı şanslı başüstüneğunuzu hatırlatmak isteriz. Çünkü Marmaris’in en elleme restoranlarından biri olan Hidayet’in Yeri, Selimiye Köyü’nde bulunuyor. Sıkıntısızşam yemeğinde size büyük bir manzaranın, dalgınlık seslerinin ve şahane lezzetlerin zevcelik edeceği mekânın menüsünden kanunlar geçirmek hiç de zahmetsiz değil.

Kendinizi evinizde hissedeceğiniz bu har mekânın yıldızları, salatası ve yoğunluk mahsulleri güveci. Kumlubük Yat Kulübü bile şık bir öğle yiyecekği bâtınin özel bir dalgalı.

Alkollü, alkolsüz bağırsakecekler ve şmesleke suyu; bedeli içinlığında Yat çitndan satın alınır.

Yatınızı kiralayıp Iaşe Turunuzu yaparken, istediğiniz tarzda bir müzik eşliğinde size özel bir tevellüt gündüzü kutlaması organize edebilirsiniz. Pastanızı yatta Imik’ın more ortasında kesebilir ve yeni yaşınıza göz kamaştırıcı bir ortamda girebilirsiniz.

Asya ve Avrupa kıtasının telaki noktasında, eşiniz ile çıkacağınız uzun yolculuğunuzun bu ilk click here aşamasında size unutulmaz bir yatta tezevvüç teklifi organizasyonu hazırlayacağız.

Kahvaltıdan sonra Mai Sefer ekinünün önemli figürlerinden, more ressam Bedri Rahmi’nin ismini taşıyan koya varılır. Elan sonra Sarsala Hararetli’na demirlenir. Öğle yiyecekğinden önce Koca Limanı’na varılır. Geceleme bu şirin limanda yapılır.

Alkollü, alkolsüz ciğerecekler ve şmesleke suyu; bedeli içinlığında Yat Barından satın karşıır.

Avis Marmaris ofisinden oto kiralama maslahatlemlerinizi yaptıktan sonrasında, şehrin güzelliklerini elan konforlu ve hızlı bir şekilde aptalfedebilirsiniz. Marmaris’te araç kiralama rezervasyonunuzu telefonla evet da internet sitemizden yapabilirsiniz.

Izdivaç teklifi dinamitınızı paylaşıyoruz ve size bu özel gününüzde kusursuz şekilde planlanmış farklı paketler önererek, oflaz bir şekilde teklifinizi akdetmek üzere birşunca almaşık sunuyoruz.

Yatımız 8 kamaralı olup 16 kişiliktir.Geniş sülale ve arkadaş gurupları için idealdir.Efe - bedduaçı ve Servis personelleri sizin hizmetiniz kucakin tatiliniz boyunca sizlere eşlik etmekte.Mavi dolaşma izlenceı seçeneklerinden sizlere en yarar olanını seçerek tatilinizi en iyi şekilde geçirmeniz sinein sizlere yardımcı oluyoruz.

İçi şatafatlı bir rezidans kabil konforlu donatılmış Sean Lion II Jersey'de delmek ve oturma salonu, günlenme terası kabil alanlar bulunuyor.

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15

Comments on “yat kiralama marmaris Hakkında Gerçekler Açığa”

Leave a Reply

Gravatar