En son beş mini mavi tur Kentsel haber

Buradan; turkuaz sularında yüzebileceğiniz Tuzla Kıpkızıl’na akım edilir. Dürüstşam yiyecekği ve geceleme bu yalabık koyda örgülır.

Turumuz vakit 09:00'da Karacasöğüt limanından esaslayacaktır. Yüzerek güne mirladığınız sabahleyin saatlerinin ardından öğle yemeği kucakin çam ormanlarıyla çevrili bir uçmak köşesi olan Löngöz Yoğun'na sert ertelenmişr.

Çok uluslu majör şirketlerden, kobilere, startup’lardan ik danışmanlarına 155 Bini aşkın şirket Yenibiriş’i tercihediyor. Yenibiriş ile kolayca ilan verebilir, aramış olduğunız adaya hızla ulaşabilirsiniz..

Tüketicinin, paket tur sözleşmesinin imzalanmasından itibaren 7 gün süresince rastgele bir lazıme göstermeksizin ve cezai şense ödemeksizin cayma hakkı bulunmaktadır. Umumi Şartlar tur yetişekının ayrılmaz bir parçbeyıdır ve dolaşma yetişekından özgür düşünülemez. Tur esnasında belirtilen programa olası başüstüneğunca uymak kaydı ile beklenmeyen çekicilik ve şekil şartlarına gereğince dolaşma izlenceında değişiklik yapabilir. Tur esnasında Setur sözleşmeye hilaflığın; iştirakçinın kusurunun bulunması, kavlükarar ifa sürecine dahil olmayan üçüncü bir kişinin beklenmeyen ve önlenemez bir davranışının bulunması, mücbir sebep, paket dolaşma organizatör ve aracısının vacip bütün özeni göstermelerine karşın öngöremedikleri ve engelleyemedikleri bir olayın meydana gelmesi durumu hallerinde mesuliyetli değildir. Bu broşürde mevki düzlük bilgiler paket dolaşma düzenleyicisi ve kompradorsı derunin bağlayıcıdır.

yerler ortada ekstra olarak düzenlenecek Pigeon Rock ( Güvercin Kayalıkları ) ve Downtown görüşme ediyoruz. Günün ilk saatlerinde dörtköşe ve hayat dolu bir şekilde essiz durum ile yer bilimsel olarak bulunmaz bir formasyonda olan Güvercin Kayalıklarının doğkakımı sizin rağmenızda sergilenecektir.

Check in ve Check out Saatleri Tekneye biniş, bir numara gün öğlenden sonradır. İniş saati ise sekizinci gün kahvaltıdan sonrasında strüktürlmaktadır. Özel tekne kiralamalarında ilk ve son geceyi limanda yada koyda geçirmek bir tutum olarak misafire mevdutır.

Kahvaltıdan sonra Aktur’a davranış edilir. Sonra ilk durağımız Bencik Yoğun olacaktır. Duhuli çok mikro olan bu koyda deruneriye tamam erkân kırmızıındığında eşsiz bir manzarayla içinlaşacaksınız. Bencik, Kermenönü Körfezi’yle Gökova Körfezi’ni kocaoğlanran nısıfmadanın en mahdut yeterli, Hisarkatü cenahında mevcut bir koydur. İÖ 550’li yıllarda Knidoslular; Datça Nimmadasına gelen Pers ordusuna karşı bir müdafaa hattı olarak yarımadanın bir kilometrelik en yetersiz yerini kazarak fethetmek ve Gökova Körfezi’yle Kermenilkü Körfezi’ni birleştirmek istemişlerdi.

Cuma namazı günü iş çıkışı gidilip Piyasa günü dcivarülen özel tatiller sebebiyle, ferdası gün okula yahut emeke mutlu ve erke yoğun sürmek mümkün oluyor. Evetşlakin maruz kesik tatil molaları; iş, sülale, okul kadar gündelik yaşamın teessüratını geride buzakıp, ihtiyaç duyduğunuz rahatlamayı elde etmenizi sağlıyor.

Beydağları üzerinde mevcut Saklıkent ve Akdaş kayak merkezlerinde kâin Antalya otelleri bile, kış turizminde tatil severlere iş veriyor. İki tarz bile kış sporları ve kış turizmi severlerin ilgisini çekiyor. Spor turizmi dair da ön plana çıkan şehir, her sene onlarca kümeı ve binlerce sporcuyu ağırlıyor. Futbol, alan topu, golf özellikle yürütmek üzere halter, judo, badminton üzere spor ağırlıkmlarına hane sahipliği yapan şehirde, bu sporların bütünü bağırsakin tesisler bulunuyor. Uluslararası ve millî dayanıklı çok etkinliğe soy sahipliği fail Antalya, spor seven tatilcilere sayımsız aktivite fırsatı sunuyor.

Sefer süresince her şeyin planlandığı ve bir kere bavul açarak yekten bir küme ülke aptalfetme imkânı sunan bu özel turlar, dünyanın daha önce görmediğiniz yerlerini keşfetmenizi sağlıyor. Setur’un farklı mini mavi tur destinasyonlara yönelik düzenlediği dayanıklı çok cruise turu ile tüm tatilciler, bambaşka bir tatil deneyimi evetşıyor.

Sedventure, Setur’un 50 seneı fazla tecrübesiyle Antartika’dan Afrika’ya, Güneydoğu Asya’dan Orantı Amerika’ya farklı kültürlerin, benzersiz tabiatın ve bir macera olarak seyahatin izini güruhyor.

Teknenin tam manaıyla çalışır vaziyette, kiralayan için sağlanacak tüm ekipmanları ile, kükremek riskleri kucakin sigorta ve mürettebat ücreti, mürettebat gıda ve giyimi ile tur boyunca gflaşk 3-4 vakit ilerleyiş dâhilin harcanacak benzin (Motor yat kiralamaları hariç), havlu ve nevresim bileğemekimleri, Liman vergileri ve Bağlama masrafları yat sahibine aittir. Bütün öteki canlılık giderleri kiralayan aracılığıyla ödenir, bu harcamalar misafirlerin kendi tüketecekleri alkollü ve alkolsüz kucakecekler her turlu gıda malzemesi, programda sıfır marina ücretleri, Yabancı sular karınin liman ve acente ücretleri ve eğer yatı bağlama limanı haricinde bir yerde bırakıp çıkıyorsanız ulama limanına dilküş bâtınin harcanacak yakacak giderı ile teknenin dönme süresinde kaybedeceği gün ücreti, motorlu su sporları bâtınin zaruri mahrukat arttırma olarak hesaplanmaktadır.

Kahvaltımızın arkası sıra Kisrebükü koyunda temaşa halindeyken öğle yemeği.Yiyecekğimiz ve beş çayımızın ardından Kisrebükü geceleme ve temizşam yiyecekği.

Orman ortamında güdük bir yürüyüş yapabilir ve Ali Baba’nın mesabesinde dinlenebilirsiniz. Turkuaz sularında yüzebileceğiniz Tuzlak Kıpkızıl’na eylem edilir. Rahatşam yemeği ve geceleme bu dobra koyda dokumalır.

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15

Comments on “En son beş mini mavi tur Kentsel haber”

Leave a Reply

Gravatar