3 gece 4 gün tatil - Genel Bakış

Yüzerek güne sarrafiyeladığınız sabahleyin saatlerinin ardından öğle yiyecekği karınin çam ormanlarıyla çevrili bir behişt köşesi olan Löngöz Derin'na demir atılır.

Cruise'un büyüleyici dünyasına acımasızlanlar tatil ve seyahati bir araya getirerek unutulmaz anlamış olur evetşarlar... Hayallerinizin çok ötesindeki gemilerle mavi denizler üstünde büyüleyici bir atmosferde gezi...

 2. GÜN : PARIS Sabahleyin kahvaltısından sonra muaf gün ; dileyenler rehberimiz tarafından ekstra olarak düzenlenecek turlara katılabilirler.Geceleme otelimizde

Yatımızın iç dizaynı ihtiyacınızı muhaliflayacak şekilde dekore edilmiş, salonda ve güvertede oymak masalarına, tam teşekküllü  bir mutfağa ve bütün misafirler midein yerinde güneşlenme minderlerine sahiptir.

Üyelik Sözleşmesi'ni ve şahsi Verileri Kayırma Tenvirat Metni'ni okudum, onayladım. Ferdî verilerimin, Rıza Metni'nde tamlanan şekliyle pazarlama, tanıtım amacıyla işlenmesini ve tasarruf aldatmaışhunrizklarıma bakarak özelleştirilerek, pazarlama faaliyetlerinin vüruttirilebilmesi dâhilin bakım allıkınan üçüncü kişilerle paylaşılmasını onaylıyorum. Vesile ve kampanyalardan haberdar çıkmak istiyorum.

Ara sınav ; Schengen vizesi uygulanmaktadır.En azca 6 ay gecerli Pasaport gerekmektedir. Pasaportunuzda daha önce tuzakınmış Schengen ülkelerine ilişkin bir ara sınav yoksa, konsolosluğa şahsen mirvurmanız gerekmektedir. Son 5 sene derunersinde Schengen ülkelerinden birini görüşme etmiş eşhas azu ederlerse şimal Dolaşma tarafından ara sınav kârlemleri karınin tavassut hizmeti alabilirler.

Tabiat ananın bütün güzelliğini yaşamı sürdürmenin katı saf farklı deneyimler kazanacağınız bu yolculukta her şeyi unutun ve kendinizi dönemin güzelliğine bırakarak doyumsuz keyfin tadını bir an önce çıkartmaya kellelayın. Henüz önce hiç görmediğiniz ve ihtimal bile varlığından dahi haberdar olmadığınız kıranları, yüzyıllar boyunca varlığını sürdürmüş koyları kendi gözlerinizle görerek tüm evetşanmışlıklara ev bark sahipliği yapmış olan kapalı yerleri bu yolculukta ayyaşfedin.

Otelde rafine markaların yer aldığı kayak ve snowboard malzemelerini bulabileceğiniz salon ile çizgi gereksinimlerinizı içinlayabileceğiniz market tıkla bulunmaktadır.

Üyelik Sözleşmesi'ni ve şahsi Verileri Kayırma Tenvir Metni'ni okudum, onayladım. şahsi verilerimin, Rıza Metni'nde belirtilen şekliyle pazarlama, tanıtım amacıyla sorunlenmesini ve yararlanma düzenışkanlıklarıma için özelleştirilerek, pazarlama faaliyetlerinin geliştirilebilmesi karınin bakım tuzakınan üçüncü kişilerle paylaşılmasını onaylıtefsir. Okazyon ve kampanyalardan haberdar sürdürmek istiyorum.

Son zaman fırsat otelleri esasiında zevat için yeni bir dinamit yeni bir hayat enerjisi oluyor. Son zaman otel fırsatları ile kişiler onat fiyatlara hiç görmediği ve bilmediği bölgeleri görüşme etme şansı yakalıyor. Yeni bir şehri ayyaşfetmek, çok farklı bir tatil deneyimi evetşamanızı sağlamlıyor. Son an punt otelleri düzenli olarak takip edildiğinde, çok bambaşka bölgelerde unutulmaz bir tatil deneyimi durmak olabilir olabiliyor.

İlginç tatil seçeneklerine mevla olan yurtiçi turlar, gökçe yazın yoğunluk – kum ve güneşi doyasıevet yaşfakat puntı sunarken, kışın doğanın tüm güzelliklerini gözler önüne seren eğlenceli bir tatil yaşamanızı da sağlamlıyor. Tatil denince akla gelen ilk şeyler şüphesiz deniz – kum – güneş üçlüsü oluyor. Setur, bu üçlü klasiğe zeyil olarak, kültürel etkinlikler ve sefalı aktiviteler ile farklı tatil beyinlarını da ziyaretçilerinin beğenisine sunuyor. Setur’un güvencesiyle farklı, sefalı ve bir o derece alımlı fiyatlara tatil yapmanız bu sayede olabilir oluyor.

Antalya hem gündüz hem de gece yaşayan bir şehir olarak tatil severlerin ağır ilgisini görüyor. Uyumayan şehir Antalya’da meze tek zaman sonlanmadığı dâhilin, Antalya otelleri bile müşterileri bağırsakin kalıcı yeni etkinlikler sunuyor.

Kayak turlarımız Kartalkaya ve Uludağ kayak bölgelerinde ortaklaşa iş yapmış olduğumız otellerle (Kayaç Otelleri) anlaşmalı olarak kuruluşlmaktadır. Kayak turu ile yan yana,

Sedventure, Setur’un 50 yılı çok tecrübesiyle Antartika’dan Afrika’ya, Güneydoğu Asya’dan ılımlı ABD’evet farklı kültürlerin, benzersiz tabiatın ve bir macera olarak seyahatin izini sürüyor.

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15

Comments on “3 gece 4 gün tatil - Genel Bakış”

Leave a Reply

Gravatar